Kamienna Góra

Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Profesjonalizm oraz gwarancja dobrze przeprowadzonych zajęć wynika stąd, że nauczyciele pracujący w jasielskim oddziale LEONARDO SCHOOL to absolwenci studiów kierunkowych, którzy przeszli specjalistyczne kursy, zdobywając akredytację Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School. Ponadto regularnie uczestniczą w szkoleniach, prowadzonych przez autorów metod, którymi nauczamy. Dlatego każde spotkanie z dziećmi jest skrupulatnie zaplanowane i opiera się na wykorzystywaniu około 660 pomocy dydaktycznych.

Stworzyliśmy zespół składający się z ludzi pracowitych, pełnych pozytywnej energii, kreatywnych, nieustannie doskonalących swoje umiejętności. Dzięki temu zajęcia z naszymi lektorami i trenerami są nie tylko efektywne, ale także wyjątkowo przyjemne

Marcelina Szwaja

Akredytowana lektorka metody Leo English. Właścicielka szkoły.
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Filologia angielska w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu oraz studia podyplomowe na kierunku Wychowanie przedszkolne i nauczanie wczesnoszkolne w WWSZiP w Wałbrzychu. Przez 9 lat uczyłam języka angielskiego w ZSO w Kamiennej Górze. Swój warsztat pracy kształtowałam uczestnicząc w licznych szkoleniach. Uzyskałam stopień nauczyciela mianowanego. Moją pasją są książki, podróże, bieganie oraz nauka języka hiszpańskiego.

Katarzyna Sobiechowska

Akredytowana trenerka metody Leo Maniak.
Jestem absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, oligofrenopedagogiki oraz terapii pedagogicznej z elementami arteterapii. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi. Aktualnie pracuję jako nauczyciel współorganizujący kształcenie w jednej z gminnych szkół oraz prowadzę zajęcia świetlicowe dla dzieci. Bardzo lubię swoją pracę i wykonuję ją z dużym zaangażowaniem. Chętnie dokształcam się, poszerzając swoje wiadomości i umiejętności.

Martyna Bracławicz

Nasza najmłodsza lektorka - uwielbiana przez swoich kursantów :)
"Jestem studentką I roku architektury wnętrz. Przygodę z angielskim zaczęłam ucząc się sama w domu. Bardzo łatwo przychodzi mi nauka języków obcych. Mieszkając w Wielkiej Brytanii i chodząc tam do szkoły nabyłam doświadczenia i zamiłowania do języka angielskiego. Do moich pasji zaliczają się przeróżne prace plastyczne, makijaż, książki oraz poznawanie innych kultur."

Dominika Fornal

Nasza ekspertka od dwóch języków obcych :) "Nazywam się Dominika. Ukończyłam filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Natomiast angielskiego uczę się (nieprzerwanie) od szóstego roku życia. Od kilku lat pracuję jako nauczyciel języka angielskiego i hiszpańskiego, uczę osoby w każdym wieku i na różnych poziomach zaawansowania, śmiało mogę powiedzieć, że jest to moja pasja. Poza tym interesuję się kinem hiszpańskim i sportem."

Izabela Grabiec

Iza, nasza specjalistka od "brytyjskości" :) "Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Mam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Od wielu lat fascynuje mnie 'wszystko co brytyjskie': od szeroko pojętej kultury, poprzez literaturę i film, po piłkę nożną. Jednak moją największą pasją są muzyka i podróże, które staram się łączyć uczestnicząc w koncertach moich ulubionych artystów."

Ola Borzęcka

Przesympatyczna lektorka Ola to studentka filologii angielskiej w Wałbrzychu.
Jest bardzo ambitna, pracowita i kreatywna. Jej uśmiech sprawia, że nasi mali kursanci z przyjemnością uczestniczą w zajęciach.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY