Kamienna Góra

Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Profesjonalizm oraz gwarancja dobrze przeprowadzonych zajęć wynika stąd, że nauczyciele pracujący w jasielskim oddziale LEONARDO SCHOOL to absolwenci studiów kierunkowych, którzy przeszli specjalistyczne kursy, zdobywając akredytację Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School. Ponadto regularnie uczestniczą w szkoleniach, prowadzonych przez autorów metod, którymi nauczamy. Dlatego każde spotkanie z dziećmi jest skrupulatnie zaplanowane i opiera się na wykorzystywaniu około 660 pomocy dydaktycznych.

Stworzyliśmy zespół składający się z ludzi pracowitych, pełnych pozytywnej energii, kreatywnych, nieustannie doskonalących swoje umiejętności. Dzięki temu zajęcia z naszymi lektorami i trenerami są nie tylko efektywne, ale także wyjątkowo przyjemne

Marcelina Szwaja

Akredytowana lektorka metody Leo English. Właścicielka szkoły.
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Filologia angielska w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu oraz studia podyplomowe na kierunku Wychowanie przedszkolne i nauczanie wczesnoszkolne w WWSZiP w Wałbrzychu. Przez 9 lat uczyłam języka angielskiego w ZSO w Kamiennej Górze. Swój warsztat pracy kształtowałam uczestnicząc w licznych szkoleniach. Uzyskałam stopień nauczyciela mianowanego. Moją pasją są książki, podróże, bieganie oraz nauka języka hiszpańskiego.

Katarzyna Sobiechowska

Akredytowana trenerka metody Leo Maniak.
Jestem absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, oligofrenopedagogiki oraz terapii pedagogicznej z elementami arteterapii. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi. Aktualnie pracuję jako nauczyciel współorganizujący kształcenie w jednej z gminnych szkół oraz prowadzę zajęcia świetlicowe dla dzieci. Bardzo lubię swoją pracę i wykonuję ją z dużym zaangażowaniem. Chętnie dokształcam się, poszerzając swoje wiadomości i umiejętności.

Klaudia Tyczkowska

Akredytowana lektorka metody Leo English.
"Jestem studentką Filologii Angielskiej ze specjalizacją nauczycielską na PWSZ w Wałbrzychu. Języka angielskiego uczę się od najmłodszych lat. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, które udało mi się zdobyć poprzez realizowanie praktyk studenckich w placówkach edukacyjnych oraz podczas kilkuletniej pracy z dziećmi na różnych poziomach języka angielskiego. Uważam, że dziecko jest jak czysta kartka papieru i to co na niej zapiszemy w przyszłości może zaowocować piękną historią. Moją ulubioną metodą nauczania jest TPR (reagowanie całym ciałem) i właśnie w taki sposób prowadzone są moje zajęcia. Podczas zajęć odrzucam wszelkie konwencjonalne metody nauczania, stawiam na zabawę, taniec, śpiew, dramę i wszystko to, co ma sprawić by nauka języka angielskiego była przyjemna i każde spotkanie było przepełnione śmiechem, a każda buzia uśmiechnięta od ucha do ucha. W wolnych chwilach czytam książki, jeżdżę konno i poznaję tajniki psychologii, która jest jedną z moich zainteresowań."

Dorota Hamilton

Scott Hamilton

Dominika Fornal