Kamienna Góra

Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Profesjonalizm oraz gwarancja dobrze przeprowadzonych zajęć wynika stąd, że nauczyciele pracujący w jasielskim oddziale LEONARDO SCHOOL to absolwenci studiów kierunkowych, którzy przeszli specjalistyczne kursy, zdobywając akredytację Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School. Ponadto regularnie uczestniczą w szkoleniach, prowadzonych przez autorów metod, którymi nauczamy. Dlatego każde spotkanie z dziećmi jest skrupulatnie zaplanowane i opiera się na wykorzystywaniu około 660 pomocy dydaktycznych.

Stworzyliśmy zespół składający się z ludzi pracowitych, pełnych pozytywnej energii, kreatywnych, nieustannie doskonalących swoje umiejętności. Dzięki temu zajęcia z naszymi lektorami i trenerami są nie tylko efektywne, ale także wyjątkowo przyjemne

Agata Lech

Akredytowana lektorka metody Leo English.

Ukończyłam filologię angielską (specjalność nauczycielska) na PWSZ w Wałbrzychu. Praktyki studenckie realizowałam zarówno w szkole podstawowej jak i w przedszkolu, gdzie odkryłam w sobie zamiłowanie do pracy z dziećmi. Daje mi to poczucie satysfakcji i spełnienia. Podczas zajęć z dziećmi zapominam ile mam lat i dostosowuję się do poziomu dziecka. Zawsze daję z siebie 110%. Uśmiech na twarzy i mnóstwo energii oraz cierpliwości to w moim zawodzie podstawa. Kto natomiast daje więcej uśmiechu niż właśnie dzieci? W wolnych chwilach lubię spacery, książki lub jestem pochłaniana przez kanały na YouTube oferujące piosenki dla dzieci w języku angielskim, które pozwalają im się rozwijać i doskonalić umiejętności językowe, a przy tym dają mnóstwo zabawy.

Marcelina Szwaja

Akredytowana lektorka metody Leo English. Właścicielka szkoły.
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Filologia angielska w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu oraz studia podyplomowe na kierunku Wychowanie przedszkolne i nauczanie wczesnoszkolne w WWSZiP w Wałbrzychu. Przez 9 lat uczyłam języka angielskiego w ZSO w Kamiennej Górze. Swój warsztat pracy kształtowałam uczestnicząc w licznych szkoleniach. Uzyskałam stopień nauczyciela mianowanego. Moją pasją są książki, podróże, bieganie oraz nauka języka hiszpańskiego.

Katarzyna Sobiechowska

Akredytowana trenerka metody Leo Maniak.
Jestem absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, oligofrenopedagogiki oraz terapii pedagogicznej z elementami arteterapii. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi. Aktualnie pracuję jako nauczyciel współorganizujący kształcenie w jednej z gminnych szkół oraz prowadzę zajęcia świetlicowe dla dzieci. Bardzo lubię swoją pracę i wykonuję ją z dużym zaangażowaniem. Chętnie dokształcam się, poszerzając swoje wiadomości i umiejętności.

Sara Hetnar

Ukończyłam Oakland’s College in England – (szkoła wyższa w Anglii) Completed BTEC Level 3 First Diploma in English. Posiadam certyfikat (IELTS) International English Exam z wynikiem 6.0 (wynik akademicki). Ukończyłam również kurs pedagogiczny dla trenerów i szkoleniowców (pozaszkolne formy kształcenia).
Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy lektora j. angielskiego w szkole językowej. Posiadam zdolności artystyczne (warsztaty ROE policealna szkoła we Wrocławiu), które kreatywnie wykorzystuję na zajęciach w zakresie nauki, twórczego myślenia oraz twórczej zabawy tak, aby pobudzić rozwój wyobraźni u dzieci. Jestem aktywną i pełną energii osobą z niezliczonymi pomysłami na naukę. Moje zainteresowania to sztuka współczesna oraz architektura wnętrz.